Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Poniatowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Kosów Lacki

Kosów Lacki(Poniatowo + 10 km)

153 000 zł25 642 m² 5,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 1376/5 o powierzchni 2,5642ha. Nieruchomość usytuowana w województwie mazowieckim, w północno zachodniej części powiatu sokołowskiego, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Hołowienki

Hołowienki(Poniatowo + 23 km)

390 000 zł39 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ziemia orna o powierzchni blisko 4ha w Hołowienkach gmina Sabnie. W jednym kształtnym, prostokątnym kawałku, szerokość ok 100m. Ewidencja gruntów: grunt orny. Klasy gruntu: iiib, iva,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Urszulewo

Urszulewo(Poniatowo + 23 km)

695 000 zł970 m² 716,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zadbana działka o powierzchni 970 mkw. z domem letniskowym w Urszulewie, w odległości zaledwie 100 metrów od jeziora Urszulewskiego. Polodowcowe jezioro ma powierzchnię 3,08 km2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Brok

Brok(Poniatowo + 15 km)

1 880 340 zł8 954 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy unikalną działkę budowlaną o powierzchni 8 954 m , zlokalizowaną w malowniczym Broku. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Bryńsk

Bryńsk(Poniatowo + 19 km)

55 000 zł1 028 m² 53,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w Bryńsku w gminie Lidzbark w powiecie działdowskim. Działki mają powierzchnię od 1001 m2 do 1185 m2 i znajdują się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Klonowo

Klonowo(Poniatowo + 23 km)

250 000 zł12 633 m² 19,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w powiecie działdowskim w miejscowości Klonowo. Cena: 19,79 zł / m2. Powierzchnia: 1,2633 ha Przeznaczenie terenu w mapie ewidencji gruntów: rv, rvi, lsv Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Klonowo

Klonowo(Poniatowo + 23 km)

450 000 zł14 902 m² 30,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w okolicy jeziora w powiecie działdowskim w miejscowości Klonowo w pobliżu jeziora. Cena: 30,20 zł / m2 Powierzchnia: 1,4902 ha Przeznaczenie terenu w mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Karczewizna

Karczewizna(Poniatowo + 25 km)

12 000 zł3 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka rolna o pow. 3000M2 położona na terenie rolnym niezabudowanym w miejscowości Karczewizna, gmina Łochów( Łąki trwałe łv-2700m2, pastwiska trwałe psvi-300m2). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Małkinia Górna

Małkinia Górna(Poniatowo + 6 km)

260 000 zł46 252 m² 5,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Tończa

Tończa(Poniatowo + 21 km)

149 000 zł3 400 m² 43,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość składająca się z dwóch działek o nr 914 i 915 położona w miejscowości Tończa, gmina Liw, powiat węgrowski. Przeznaczenie- zabudowa.